Новини

Подяки та грамоти для волонтерів громадської організації

Днями президент ГО «АЗПЛІУ» Ян Гладкий провів зустріч, на якій нагородив волонтерів спільноти «Лісові павучки», котрі плетуть маскувальні сітки для ЗСУ.

Захід до Дня матері

Громадська організація «АЗПЛІУ» спільно із Управлінням соціального захисту населення Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації провела захід до Дня матері.

Співпраця із Управлінням соціального захисту населення голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації

Було підписано меморандум щодо спільного знаходження шляхів вирішення соціальних проблем та допомоги людям з інвалідністю, внутрішньо переміщеним особам та постраждалим від війни.

Гуманітарна допомога для громади села Щасливе

Соціальні пакети отримало 178 дорослих та дітей з інвалідністю і внутрішньо переміщених осіб.

Роздача гуманітарної допомоги у Броварах

Волонтери роздали 150 пакетів, до яких входили продукти харчування (м’ясні та рибні консерви, крупи різних сортів, макарони, чай, олія, масло, згущене молоко, печиво й шоколад) та медикаменти (знеболюючі, жарознижуючі, для серця та судин).

Роздача у Церкві Святого Варнави

Допомогу у вигляді продуктів харчування, ліків та засобів гігієни отримали внутрішньо переміщені особи, люди з інвалідністю, одинокі матері та багатодітні сім’ї.

Волонтери доставили продукти харчування людям з інвалідністю

Наші волонтери доставили 103 пакети із продуктами харчування до домівок людей з інвалідністю у Борисполі, Київська область.

Пакунки для дітей із Білоцерківського дитячого будинку-інтернату

Маленькі вихованці Білоцерківського дитячого будинку-інтернату отримали пакети із солодощами, сухими сніданками та фруктовими соками.

Акція до Дня благодійності за участі волонтерів ГО «АЗПЛІУ»

Наші волонтери за підтримки спілки українців у місті Аугсбург «Ukrainischer Verein Augsburg e.V.» роздали 200 соціальних пакетів людям з інвалідністю у Миронівці та Кагарлику.

Роздали більше двохсот соціальних пакетів в Обухові

Продовжуємо плідну співпрацю із спілкою українців у місті Аугсбург «Ukrainischer Verein Augsburg e.V.» та допомагаємо людям із особливостями.

Впевнено й пліч-о-пліч до спільної мети!

Віддано працювати і робити все, щоб допомогти якомога більшій кількості тих, хто того потребують, легше, коли є підтримка збоку.

Одяг та іграшки для дітей мусульманських сімей українців

Волонтери ГО «АЗПЛІУ» привезли одяг та іграшки для дітей до мечеті Ар-Рахма.

Заявку надіслано!

Дякую, що приділили час та оформили заявку. За потреби з Вами зв'яжеться спеціаліст для уточнення інформації.

З повагою,
команда ГО «АЗПЛІУ»