Новини
Відбулася важлива подія для соціальної спільноти — обласний круглий стіл на тему «Посилення стійкості соціальної захищеності вразливих верств населення в Київській області», організований Київською обласною філією УТОС.
![](/assets/img/news/azpliu_image_140.jpg)
Відбулося засідання круглого столу на тему «Доступність об’єктів та надання послуг як елемент покращення якості соціального захисту осіб з порушенням зору» в приміщенні клубу соціального підприємництва Обухівського УВП УТОС.
![](/assets/img/news/azpliu_image_139.jpg)
Друзі, ми раді повідомити про успішне проведення виставки новітніх технологій, розробок та допоміжних засобів для реабілітації людей з вадами зору, яка відбулася у Франкфурті з 14 по 17 травня.
![](/assets/img/news/azpliu_image_135.jpg)
Конференція Українського Товариства Організації Сліпих (УТОС) на підприємстві ПОГ «Білоцерківське УВП УТОС». Було досягнуто важливих домовленостей, спрямованих на підтримку людей з вадами зору та їх інтеграцію в суспільство
![](/assets/img/news/azpliu_image_131.jpg)
Українська команда «Волонтерський штаб» передала значну партію гуманітарної допомоги Громадській організації «Асоціація захисту прав людей з інвалідністю в Україні», що є частиною Українського Товариства Організації Сліпих.
![](/assets/img/news/azpliu_image_129.jpg)
Команда волонтерів вирушили до Обухівське УВП УТОС з місією надання благодійної допомоги та підтримки людей із вадами зору.
![](/assets/img/news/azpliu_image_121.jpg)
Останній наш збір був на новорічні подарунки дітям з інвалідністю за ці кошти ми придбали маленьке свято для дітей з реабілітаційної установи «Наш Дім».
![](/assets/img/news/azpliu_image_115.jpg)
Тепер є місце в якому люди з інвалідністю, ветерани війни, учасники бойових дій можуть отримати підтримку та допомогу у вирішенні проблем від наших спеціалістів.
![](/assets/img/news/azpliu_image_114.jpg)
Ми розпочинаємо співпрацю з Київським центром стресостійкості та управлінням з ґендерної рівності! Розробляємо стратегії допомоги людям для підвищення рівня стресостійкості, що допоможе впоратися зі страхом та стресом.
![](/assets/img/news/azpliu_image_113.jpg)
Спільно із Управлінням соціального захисту населення Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації, реалізовує проєкт по реабілітації дітей з інвалідністю, у рамках котрого буде організовано поїздку для дітей з інвалідністю до Німеччини.
![](/assets/img/news/azpliu_image_105.jpg)
Днями президент ГО «АЗПЛІУ» Ян Гладкий провів зустріч, на якій нагородив волонтерів спільноти «Лісові павучки», котрі плетуть маскувальні сітки для ЗСУ.
![](/assets/img/news/azpliu_image_098.jpg)
Громадська організація «АЗПЛІУ» спільно із Управлінням соціального захисту населення Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації провела захід до Дня матері.
![](/assets/img/news/azpliu_image_095.jpg)
Було підписано меморандум щодо спільного знаходження шляхів вирішення соціальних проблем та допомоги людям з інвалідністю, внутрішньо переміщеним особам та постраждалим від війни.
![](/assets/img/news/azpliu_image_092.jpg)
Соціальні пакети отримало 178 дорослих та дітей з інвалідністю і внутрішньо переміщених осіб.
![](/assets/img/news/azpliu_image_075.jpg)
Волонтери роздали 150 пакетів, до яких входили продукти харчування (м’ясні та рибні консерви, крупи різних сортів, макарони, чай, олія, масло, згущене молоко, печиво й шоколад) та медикаменти (знеболюючі, жарознижуючі, для серця та судин).
![](/assets/img/news/azpliu_image_073.jpg)
Допомогу у вигляді продуктів харчування, ліків та засобів гігієни отримали внутрішньо переміщені особи, люди з інвалідністю, одинокі матері та багатодітні сім’ї.
![](/assets/img/news/azpliu_image_062.jpg)
Наші волонтери доставили 103 пакети із продуктами харчування до домівок людей з інвалідністю у Борисполі, Київська область.
![](/assets/img/news/azpliu_image_055.jpg)
Маленькі вихованці Білоцерківського дитячого будинку-інтернату отримали пакети із солодощами, сухими сніданками та фруктовими соками.
![](/assets/img/news/azpliu_image_088.jpg)
Наші волонтери за підтримки спілки українців у місті Аугсбург «Ukrainischer Verein Augsburg e.V.» роздали 200 соціальних пакетів людям з інвалідністю у Миронівці та Кагарлику.
![](/assets/img/news/azpliu_image_080.jpg)
Продовжуємо плідну співпрацю із спілкою українців у місті Аугсбург «Ukrainischer Verein Augsburg e.V.» та допомагаємо людям із особливостями.
![](/assets/img/news/azpliu_image_048.jpg)
Віддано працювати і робити все, щоб допомогти якомога більшій кількості тих, хто того потребують, легше, коли є підтримка збоку.
![](/assets/img/news/azpliu_image_042.jpg)
Волонтери ГО «АЗПЛІУ» привезли одяг та іграшки для дітей до мечеті Ар-Рахма.
![](/assets/img/news/azpliu_image_036.jpg)