Громадська організація Асоціація захисту прав людей з інвалідністю в Україні

Інвалідність — це не вирок

Інвалідність — це не вирок. Це, швидше, побічний ефект, з яким можна жити. Можна відвідувати спортзали, плавати в басейні, працювати на касі, водити авто. Але дисонанс в українських реаліях життя, все-таки є, починаючи з відсутності пандусів, закінчуючи працевлаштуванням та житлом. Саме це спонукало створити громадську організацію «Асоціація захисту прав людей з інвалідністю в Україні» — задля підтримки та допомоги у реалізації прав та інтересів людей з інвалідністю.

Працюємо з 2020 року

Ми працюємо з 2020 року і вже надали матеріальну, соціальну та психологічну допомогу великій кількості людей з інвалідністю. Наші цілі та мету підтримують психологи, психоаналітики, волонтери та міжнародні фонди. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб вирішити проблеми осіб з інвалідністю власними силами, а також залучаємо різні державні та некомерційні структури задля сприяння вирішенню цих проблем.

Наша місія

Асоціація завжди допомагає вразливим верствам населення та розвиває спроможність суспільства долати гуманітарні й соціальні кризи

Наша мета

Розмістити 11 центрів реабілітації та діагностики для осіб з інвалідністю та тих, хто постраждав внаслідок війни, в найбільш гарячих точках України. Побудувати 1 000 модульних будинків в Київській області

Активно підтримує людей з інвалідністю

З початку вторгнення російської федерації на територію України, ГО «АЗПЛІУ» активно підтримує людей з інвалідністю та тих, хто постраждав внаслідок війни. Постачаємо їм соціальні пакети та власними силами розвозимо їх до адресатів, турбуємося про комфортні умови проживання та психоемоційне здоров’я, а тому співпрацюємо з обласними та територіальними громадами стосовно побудови та розміщення модульних будинків та центрів реабілітації.

Основні напрямки роботи Асоціації

  • Допомога людям з особливими потребами
  • Допомога в надзвичайних ситуаціях
  • Вирішення соціальних проблем, що виникли у зв’язку з воєнною агресією Російської Федерації
  • Розбудова громад

Заявку надіслано!

Дякую, що приділили час та оформили заявку. За потреби з Вами зв'яжеться спеціаліст для уточнення інформації.

З повагою,
команда ГО «АЗПЛІУ»