Гуманітарна допомога та евакуація із зон бойових дій

Доставляємо гуманітарні вантажі у важкодоступні райони

Наші волонтери працюють над доставкою гуманітарних вантажів у важкодоступні райони, які оточені російськими військами, а також евакуюють людей з небезпечних зон.

П'ять автобусів потрапили під прицільний вогонь ворога

Нещодавно, під час однієї з таких волонтерських місій у Чернігівській області, наш волонтер, член ГО «АЗПЛІУ» та генеральний директор нашого партнера логістичної компанії ТОВ «Автоліга-Київ» Олексій Антонов, загинув від поранення після спроби евакуації мирного населення. Його підступно розстріляли, незважаючи на те, що діяв «зелений коридор» для гуманітарних поставок та евакуації. Олексію Антонову вдалося дістатися до блокпосту, де він і загинув.

«Олексій із простреленим тілом зумів доїхати до блокпоста і там вже помер»: жахливі подробиці розстрілу волонтерів під Черніговом

«Схиляємо голову та висловлюємо щирі співчуття батькам і родині Олексія Антонова з приводу тяжкої втрати близької людини. Олексій був чуйною, доброю та сміливою людиною, справжнім патріотом своєї країни. Він загинув, рятуючи життя інших людей. Нехай пам’ять про нього назавжди залишиться у серцях тих, хто знав та любив його»

Заявку надіслано!

Дякую, що приділили час та оформили заявку. За потреби з Вами зв'яжеться спеціаліст для уточнення інформації.

З повагою,
команда ГО «АЗПЛІУ»