Роздача гуманітарної допомоги у Броварах
Наразі в ГО «АЗПЛІУ» працюють більше 35 волонтерів, які складають, доставляють та особисто роздають 175-187 соціальних пакетів (до яких входять продукти харчування та необхідні ліки) постраждалим від війни людям з інвалідністю та внутрішньо переміщеним особам щотижня, близько 750 пакетів щомісяця.
![](/assets/img/news/azpliu_image_067.jpg)
![](/assets/img/news/azpliu_image_068.jpg)
Цього тижня роздачу гуманітарної допомоги було проведено у місті Бровари, Київської області. Волонтери роздали 150 пакетів, до яких входили продукти харчування (м’ясні та рибні консерви, крупи різних сортів, макарони, чай, олія, масло, згущене молоко, печиво й шоколад) та медикаменти (знеболюючі, жарознижуючі, для серця та судин).
![](/assets/img/news/azpliu_image_069.jpg)
![](/assets/img/news/azpliu_image_070.jpg)
На теперішній час ми надаємо допомогу близько 750 людям з інвалідністю та внутрішньо переміщеним особам щомісяця. Проте потреба в допомозі невпинно зростає. Тож просимо підтримати нас, щоб разом ми змогли допомогти ще більшій кількості людей!
![](/assets/img/news/azpliu_image_071.jpg)
![](/assets/img/news/azpliu_image_072.jpg)
Підтримати проєкти ГО та допомогти потребуючим можна зробивши всього-лише декілька кліків за посиланням нижче.