Пакунки для дітей із Білоцерківського дитячого будинку-інтернату
Неймовірно щирі та життєрадісні маленькі вихованці Білоцерківського дитячого будинку-інтернату сьогодні отримали пакети із солодощами (шоколад, печиво, желейки, корисні батончики), сухими сніданками та фруктовими соками.
![](/assets/img/news/azpliu_image_088.jpg)
А також наші волонтери поклали до пакунків м‘ясні консерви, макаронні вироби, олію, крупу, чай та згущене молоко, щоб дітки могли поласувати смачним та поживним обідом чи вечерею, приготованими поварами цього закладу.
![](/assets/img/news/azpliu_image_089.jpg)
Продовжуємо працювати й допомагати тим, хто того особливо потребує і щиро вдячні нашим партнерам «Ukrainischer Verein Augsburg e.V.» за підтримку!
![](/assets/img/news/azpliu_image_090.jpg)
Пам’ятаймо, що благодійником може стати кожен із нас, підтримуючи проєкти ГО «АЗПЛІУ» гривнею або волонтерською допомогою.