Центр медико-психологічної реабілітації

Центр медико-психологічної реабілітації Громадської організації «Асоціація захисту прав людей з інвалідністю в Україні» це простір, де особи з інвалідністю внаслідок війни, ветерани війни, учасники бойових дій в комфортних для себе умовах можуть пройти якісну медико-психологічну реабілітацію, а саме відвідати психотерапевта, пройти курс фізичної реабілітації під супроводом лікарів реабілітологів та ерготерапевтів, отримати за потреби консультації профільних спеціалістів (хірург, офтальмолог, травматолог, отоларинголог, стоматолог), здійснити лабораторну діагностику загального стану здоровʼя.

Максимальна допомога та підтримка

Послуги Центру:

  • Психологічна реабілітація
  • Консультації профільних спеціалістів таких як, стоматолог, травматолог, фізіотерапевт, лабораторна діагностика
  • Фізична реабілітація
  • Лабораторна діагностика

Фахівці Центру надають психологічну допомогу на всіх рівнях. Особлива увага приділяється другому та третьому рівням допомоги: психологічна реабілітація та комплексна медико-психологічна реабілітація, спрямована на роботу з посттравматичним розладом.

Звʼяжіться з нами

Вашу заявку буде розглянуто протягом 5 робочих днів. Наш менеджер зв‘яжеться з вами за вказаною електронною поштою або телефоном. Будемо раді вам допомогти!

Вказана інформація буде конфіденційною та використовуватиметься лише всередині фонду.

Програма фізичної реабілітації спрямована на повноцінне відновлення функціональних можливостей систем організму внаслідок поранення, а саме опорно — рухового апарату, розвиток компенсаторних пристосувань, які наближають пораненого військовослужбовця до умов звичайного повсякденного життя.

Засобами фізичної реабілітації в нашому Центрі є мануальна терапія, лікувальна фізкультура, лікувальний масаж, фізіотерапія та кінезіотерапія.

Послуги для осіб з інвалідністю внаслідок війни, ветеранів війни, учасників бойових дій — БЕЗКОШТОВНІ.

Заявку надіслано!

Дякую, що приділили час та оформили заявку. За потреби з Вами зв'яжеться спеціаліст для уточнення інформації.

З повагою,
команда ГО «АЗПЛІУ»