Волонтери ГО «АЗПЛІУ» привезли одяг та іграшки для дітей до мечеті Ар-Рахма
![](/assets/img/news/azpliu_image_036.jpg)
Допомогти, не зважаючи на стать, вік, расу чи віросповідання-одне із основних принципів громадської організації «АЗПЛІУ». Наша організація піклується не тільки про людей з інвалідністю, але й активно допомагає національним спільнотам в Україні та підтримує їх продуктами харчування, одягом, ліками.
![](/assets/img/news/azpliu_image_037.jpg)
![](/assets/img/news/azpliu_image_039.jpg)
Волонтери ГО «АЗПЛІУ» привезли до мечеті Ар-Рахма, що знаходиться в місті Києві, вул. Лук’янівська 46, необхідний одяг та іграшки для діток із мусульманських сімей українців, а також вихідців із Туреччини, Узбекистану, Таджикістану тощо.
Сім’ї отримали дитячий одяг на теплу й холодну пори року, а також різноманітні іграшки для діток різного віку.
![](/assets/img/news/azpliu_image_038.jpg)
Ми продовжуємо збирати пожертви для наших проєктів, тому підтримайте нас, будь ласка, вже сьогодні за посиланням нижче, щоб ми могли продовжувати роботу та допомагати тим, хто цього потребує.