Послуга «Соціальне таксі»

Новина для всіх членів нашої громадської організації

Тепер у нас діятиме нова потрібна та корисна послуга «Соціальне таксі», яка суттєво спростить пересування із точки «А» в точку «Б» людям із інвалідністю.

«Соціальне таксі» — cпеціальний транспорт, який люди з особливостями можуть замовляти для своїх потреб у межах Києва, і який надається БЕЗКОШТОВНО.

Таким спеціальним транспортом можуть користуватись дорослі та діти з інвалідністю, особи похилого віку, які мають порушення опорно-рухового апарату та які пересуваються за допомогою технічних засобів реабілітації, а також особи, які не здатні до самостійного пересування та потребують сторонньої допомоги.

Логістична послуга може надаватися на будь-який із об'єктів соціального значення (реабілітаційні центри, лікарні, басейни, вокзали, будинки культури, театри, кінотеатри тощо). В окремих випадках такі транспортні послуги можуть надаватись і для участі у соціальних, культурно-масових та спортивних заходах.

Залишайте заявки і ми обов'язково з вами зв'яжемось та дамо відповіді на всі ваші питання. Ми також детально розкажемо, які документи підготувати та як стати отримувачем нашої нової послуги.

Заявку надіслано!

Дякую, що приділили час та оформили заявку. За потреби з Вами зв'яжеться спеціаліст для уточнення інформації.

З повагою,
команда ГО «АЗПЛІУ»