Волонтери доставили пакети із продуктами харчування до домівок людей з інвалідністю
Наші волонтери доставили 103 пакети із продуктами харчування до домівок людей з інвалідністю у Борисполі, Київська область.
![](/assets/img/news/azpliu_image_056.jpg)
![](/assets/img/news/azpliu_image_057.jpg)
Соціальні пакети складались із необхідних продуктів вищої якості таких як: м‘ясні консерви, масло, соняшникова олія, макаронні вироби, крупи, чай, згущене молоко, борошно, сіль та цукор, солодощі й печиво.
Неймовірно вдячні нашим волонтерам за їхню працю, а партнерам і донатерам за підтримку й допомогу!
![](/assets/img/news/azpliu_image_060.jpg)
Окремо хочемо відзначити волонтера ГО «АЗПЛІУ» Емінова Магаммеда Гюльалі Оглу, який доставив повний обсяг гуманітарної допомоги від наших партнерів із Польщі та взяв активну участь у формуванні соц. пакетів і доставці їх до домівок людей з інвалідністю.
![](/assets/img/news/azpliu_image_058.jpg)
![](/assets/img/news/azpliu_image_059.jpg)
Внести свою лепту та підтримати роботу нашої ГО можна у розділі «Допомога».