Роздали більше двохсот соціальних пакетів в Обухові
![](/assets/img/news/azpliu_image_049.jpg)
Продовжуємо плідну співпрацю із спілкою українців у місті Аугсбург «Ukrainischer Verein Augsburg e.V.» та допомагаємо людям із особливостями.
![](/assets/img/news/azpliu_image_050.jpg)
![](/assets/img/news/azpliu_image_051.jpg)
Цього разу роздали більше двохсот соціальних пакетів із продуктами харчування та ліками людям із вадами зору в Обухові. Обухівське УВП УТОС, на якому працюють люди з інвалідністю по зору, займається виробництвом прищіпок, кришечок, корків та ін.
![](/assets/img/news/azpliu_image_052.jpg)
![](/assets/img/news/azpliu_image_053.jpg)
Саме сюди наші волонтери під керівництвом президента ГО Яна Гладкого привезли продукти харчування та необхідні ліки. Отож, наша Асоціація продовжує свою активну діяльність попри сирени, звуки вибухів і вимкнення електроенергії!
![](/assets/img/news/azpliu_image_054.jpg)
Ви також можете внести свою лепту у нашу роботу та підтримати ГО, задонативши.