Соціальні перевезення

До уваги членів громадської організації

Ми піклуємось про кожного члена нашої громадської організації. З метою надання можливості вільно переміщуватись людям з інвалідністю до соціально значимих обʼєктів ми запустили послугу «Соціальні перевезення».

Послуга надається БЕЗКОШТОВНО. Для отримання послуги необхідно попередньо зареєструватись за посиланням внизу сторінки.

Послуга «Соціальні перевезення» доступна лише для членів ГО. Скористатись послугою можуть люди з фізичними порушеннями, порушенням опорно - рухового апарату та порушенням рухової функції. Спеціально обладнані автомобілі та супровід забезпечать Вам комфортне переміщення.

Під час надання транспортних послуг людину з інвалідністю можуть супроводжувати члени сім’ї, законний представник, працівник територіального центру, співробітник підприємства, установи та організації, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням даної категорії осіб та/або наданням їй соціальних послуг (не більше одного).

Перед тим як звертатись за послугою попередньо уважно вивчити умови надання послуги. Якщо у Вас виникли запитання звертайтесь за телефонами зазначеними на сайті і наші консультанти з радістю Вам допоможуть.

Заявку надіслано!

Дякую, що приділили час та оформили заявку. За потреби з Вами зв'яжеться спеціаліст для уточнення інформації.

З повагою,
команда ГО «АЗПЛІУ»