Громадська організація Асоціація захисту прав людей з інвалідністю в Україні

Інвалідність — це не вирок

«Асоціація захисту прав людей з інвалідністю в Україні створена з метою руйнування барʼєрів створених суспільством для людей з інвалідністю. Ми прагнемо до інтеграції людей з інвалідністю в повноцінне життя суспільства. Людина з інвалідністю — це звичайна людина, яка мріє, має свої слабкості, водночас сильна та непохитна, людина — яка має свій неповторний характер, як і усі ми. Кожен українець — частинка суспільства, ми маємо обʼєднатися, адже як відомо сила нації в єдності»
Президент Асоціації, Ян Гладкий

Працюємо з 2020 року

ГО «АЗПЛІУ» в своїй структурі має Центр медико-психологічної реабілітації. Діяльність Центру спрямована на надання безкоштовної психологічної та фізичної реабілітації ветеранам, інвалідам внаслідок війни, людям з інвалідністю.

Психологічну реабілітацію надають психологи, психотерапевти, наші партнери ГО «Асоціація психічного здоров’я та розвитку в Україні» під керівництвом Галини Гладкої.

В нашому Центрі працюють кращі лікарі реабілітологи та психотерапевти.

Місія

Розбудова безбарʼєрного середовища рівних можливостей, через інтеграцію людей з інвалідністю в суспільне життя

Наша мета

Ми працюємо над відкриттям філій Центру медико-психологічної реабілітації в 11 містах України, ми відкриті до будь якої співпраці та партнерства для реалізації проєкту.

Активно підтримує людей з інвалідністю

Центр медико-психологічної реабілітації веде активну просвітницьку та освітню діяльність. На вебінарах Галини Гладкої можна дізнатись багато цікавого.

Коучі нашого Центру навчають психологів які мають бажання підвищити свою кваліфікацію та зрозуміти алгоритм роботи з пост травматичним розладом.

ГО «АЗПЛІУ» проводить активну соціальну роботу

Ми надаємо соціальні послуги людям з інвалідністю, у нас можна отримати консультації дитячого психолога, сімейного психолога, психотерапевта, ми здійснює соціальний супровід людей з інвалідністю, допомагаємо обрати підліткам освітній заклад та супроводжуємо їх під час адаптації до нових життєвих умов.

Заявку надіслано!

Дякую, що приділили час та оформили заявку. За потреби з Вами зв'яжеться спеціаліст для уточнення інформації.

З повагою,
команда ГО «АЗПЛІУ»