Звітуємо за зібрані разом з вами кошти для дітей з реабілітаційної установи «Наш Дім»
![](/assets/img/news/azpliu_image_115.jpg)
![](/assets/img/news/azpliu_image_116.jpg)
Під час заходу керівник нашої організації Ян Миколайович Гладкий отримав подяку від Богодистого Олександра Миколайовича — керівника фонду соціального захисту осіб з інвалідністю в Київській області за особистий внесок у реалізації політики у сфері соціально захисту людей з інвалідністю. На заході також були присутні: Пархоменко Лариса Вікторівна — директор закладу, а також Коротко Олени Миколаївни — начальник управління соціального захисту у місті Бориспіль.
![](/assets/img/news/azpliu_image_117.jpg)
![](/assets/img/news/azpliu_image_120.jpg)
Ми вдячні кожному за донат, щоб зробити дітей щасливіше та подарувати віру в диво. Бажаємо вам здоров’я та наснаги в наступному році і ДЯКУЄМО за вашу підтримку. До зустрічі в новому році.
![](/assets/img/news/azpliu_image_118.jpg)
![](/assets/img/news/azpliu_image_119.jpg)
Підтримати наших волонтерів можна на нашому офіційному сайті, зробивши донат, лише за декілька кліків.