Захід до Дня матері
![](/assets/img/news/azpliu_image_097.jpg)
Діти — наше майбутнє. Ця теза завжди істинна, проте її частіше пафосно проголошують, аніж задумуються, якою ціною це майбутнє дається. Що означає бути мамою у сьогоднішній Україні? З якими труднощами стикаються батьки протягом життя, адже татівство й материнство — це робота, з якої неможливо «звільнитися». Наскільки суспільство усвідомлює потреби людей з дітьми, особливо дітьми з інвалідністю?
Громадська організація «АЗПЛІУ» спільно із Управлінням соціального захисту населення Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації провела захід до Дня матері, на який було запрошено дітей з інвалідністю та їхніх матерів. Для дорослих захід відбувався у вигляді чаювання та спілкування за круглим столом, а діток розважали аніматори цікавими та веселими іграми.
Волонтери громадської організації роздали сім’ям соціальні пакети, які традиційно складались із продуктів харчування та ліків першої необхідності.
![](/assets/img/news/azpliu_image_096.jpg)
Однією із основних тем заходу була можливість організації поїздок для дітей з інвалідністю до Австрії на реабілітацію, різні екскурсії та відпочинок. Крім того, за круглим столом було обговорено проблематику життя людей з інвалідністю в Україні, а також можливості запуску різноманітних соціальних програм, котрі зможуть позитивно вплинути на життя діток з особливостями та сім’ї, у яких вони ростуть.
На заході були присутні голова Голосіївської РДА — Сергій САДОВОЙ, заступник голови Голосіївської РДА — Володимир БЕРЕЗОВСЬКИЙ, начальник управління соціального захисту населення Голосіївської РДА — Наталія АХМАДОВА, директор Голосіївського районного в м. Києві центру соціальних служб — Ольга ШУЙСЬКА, директор територіального центру соціального обслуговування Голосіївського району — Оксана РУБАН, президент ГО «АЗПЛІУ» — Ян Гладкий.