Гуманітарна допомога для громади села Щасливе
Якість життя людей з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб, жителів прифронтових та прикордонних областей під час воєнних дій великою мірою залежить від своєчасного отримання гуманітарної допомоги.
![](/assets/img/news/azpliu_image_075.jpg)
![](/assets/img/news/azpliu_image_076.jpg)
ГО «АЗПЛІУ» налагодила розгалужену логістику, яка адаптована під умови воєнного стану і дозволяє максимально оперативно здійснювати доставку гуманітарних вантажів, а наші активні, відповідальні та ініціативні волонтери працюють сумлінно, щоб допомогти ще більшій кількості людей.
![](/assets/img/news/azpliu_image_077.jpg)
![](/assets/img/news/azpliu_image_078.jpg)
Цього тижня волонтери Асоціації доставили гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування та медикаментів до громади села Щасливе. Соціальні пакети отримало 178 дорослих та дітей з інвалідністю і внутрішньо переміщених осіб.
![](/assets/img/news/azpliu_image_079.jpg)
Необхідно об’єднати сили та пліч-о-пліч працювати на благо українців. А зробити добру справу і задонатити можна на нашому сайті у декілька кліків.