Акція до Дня благодійності за участі волонтерів ГО «АЗПЛІУ»
![](/assets/img/news/azpliu_image_084.jpg)
«Я буду продовжувати постійно роздавати ковдри, спальні мішки, теплий одяг і продукти харчування в надії на те, що мої скромні зусилля стануть хоч невеликою розрадою для тих людей, яким ми зможемо допомогти.» — Мохаммед Аль-Файєд
![](/assets/img/news/azpliu_image_082.jpg)
![](/assets/img/news/azpliu_image_085.jpg)
До Дня благодійності волонтери нашої організації за підтримки спілки українців у місті Аугсбург «Ukrainischer Verein Augsburg e.V.» роздали 200 соціальних пакетів людям з інвалідністю у Миронівці та Кагарлику Київської області.
![](/assets/img/news/azpliu_image_080.jpg)
![](/assets/img/news/azpliu_image_083.jpg)
Пакети традиційно складались із продуктів харчування (м‘ясні та рибні консерви, крупи, борошно, макаронні вироби, солодощі тощо) вищої якості та ліків широкого спектру дії. Працюємо та продовжуємо допомагати українцям у важкі часи війни.
Пам’ятаймо, що благодійником може стати кожен із нас, підтримуючи проєкти ГО «АЗПЛІУ» гривнею або волонтерською допомогою.